Rajd Mikołajkowy „Przez górskie hale i schroniska na Pilsko”

Czekasz z niecierpliwością na św. Mikołaja? My też! Poszukamy więc go w urokliwych schroniskach i na górskich halach Beskidu Żywieckiego, bo tam ostatnio przeniósł się z Laponii 😉 Ruszaj z nami!

Zapraszamy Was na wyjazd w dniach 5-7 grudnia (16.00 w piątek – 20.00 w niedzielę).

W trakcie wyjazdu powędrujemy malowniczymi beskidzkimi szlakami, zobaczymy osiem górskich hal, będziemy podziwiać widoki ze szczytu Pilska oraz spędzimy dwa niezapomniane wieczory przy dźwiękach gitary w schroniskach „Hala Boracza” i „Hala Lipowska”.

Nie trzeba mieć wybitnej kondycji, aby uczestniczyć w rajdzie! Wyjazd jest przeznaczony przede wszystkim dla osób bez doświadczenia w turystyce górskiej, stąd trasy będą krótkie, a do tego większość z nich przejdziemy bez plecaków 🙂

Koszt rajdu to jedyne 45 zł! Cena obejmuje wszystkie przejazdy i noclegi. Tak niska cena możliwa jest dzięki dofinansowaniu rajdu przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisy i informacje: Darek 668 445 911 darek.rozdroze@gmail.com

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska, kierunku i roku studiów, numeru telefonu oraz adresu mailowego. Jak zawsze szczególnie zapraszamy osoby, które jeszcze nie były na rajdach Rozdroża.

Plan:
Piątek 5.12:
– o godz. 16 wyjedziemy z Krakowa do Skałki, skąd dojdziemy do schroniska „Hala Boracza” (ok. 1 h), gdzie mamy pierwszy nocleg,
– wieczór z piosenką rajdową i turystyczną 😉
Sobota 6.12:
– przejdziemy do schroniska „Hala Lipowska” (1 h 45 min), gdzie mamy drugi nocleg,
– bez plecaków zdobędziemy Pilsko (i dwa schroniska „Hala Rysianka” i „Hala Miziowa”),
– wieczór z gitara oraz grami: UNO, TABU 😉
Niedziela 7.12:
– zejdziemy ze schroniska do Rajczy, skąd pojedziemy do Krakowa.