Rajd na Powitanie Wiosny: „Przez Łysą Górę i Góry Pieprzowe do Sandomierza”

Czas przywitać nadchodzącą Wiosnę. Zrób to koniecznie z nami na rajdzie w trochę niższe góry, ale za to pełne tajemnic i niespodzianek! Sprawdzimy też jak Wiosna się miewa w Sandomierzu

Kiedy? 21-23 marca – od 17.00 w piątek do 20.00 w niedzielę.
Gdzie? Góry Świętokrzyskie, rezerwat „Góry Pieprzowe” oraz Sandomierz.
Koszt? Tylko 54 zł!
Cena obejmuje przejazdy autokarem, noclegi oraz wstęp do Parku Narodowego. Tak niska cena możliwa jest dzięki dofinansowaniu wyjazdu przez Samorząd Studentów UJ.

Plan rajdu:
Piątek 21.03: o 17.00 wyjedziemy autokarem z Krakowa do Świętej Katarzyny w Górach Świętokrzyskich, gdzie będzie ognisko oraz pierwszy nocleg.
Sobota 22.03: przez Łysą Górę powędrujemy do Nowej Słupi, gdzie mamy drugi nocleg. Po drodze zwiedzimy średniowieczną osadę.
Niedziela 23.03: przejedziemy autokarem do rezerwatu „Góry Pieprzowe”, skąd udamy się zwiedzać Sandomierz. W Krakowie powinniśmy być około 20.

Nie wymagamy wybitnej kondycji! Rajd przeznaczony jest dla osób rozpoczynających przygodę z rajdami, stąd zaplanowane trasy nie wymagają dużego wysiłku

Szczegóły wyjazdu oraz zapisy:
Darek 668 44 59 11 darek.rozdroze@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska, kierunku i roku studiów, numeru telefonu oraz adresu mailowego. Liczba miejsc jest ograniczona.