Wiosenny Rajd w Pieniny

Zapraszamy na Rajd w Pieniny! W trakcie rajdu przejdziemy te bardziej znane Pieniny Właściwe oraz te mniej znane Pieniny Małe, zobaczymy widoki ze szczytów Trzech Koron, Sokolicy i Szafranówki oraz spędzimy dwa niezapomniane wieczory przy dźwiękach gitary w niezwykłym górskim schronisku „Pod Bereśnikiem”, gdzie będziemy mieć noclegi.

Kiedy? 11-13 kwietnia (od 16.30 w piątek do 20.00 w niedzielę).
Koszt? 48 zł! Obejmuje wszystkie przejazdy oraz noclegi w schronisku. Tak niska cena jest możliwa dzięki dofinansowaniu rajdu przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Nie wymagamy wybitnej kondycji! Rajd jest przeznaczony przede wszystkim dla osób rozpoczynających przygodę z górami, stąd zaplanowane trasy są łatwe, będzie dużo przerw na odpoczynek i większość z tras przejdziemy bez plecaków, które zostaną w sobotę w schronisku 🙂

Szczegóły wyjazdu oraz zapisy:
Darek 668 44 59 11 darek.rozdroze@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska, kierunku i roku studiów na UJ, numeru telefonu oraz adresu mailowego. Liczba miejsc jest ograniczona!

Plan rajdu:
Piątek 11.04: o godz. 16.30 wyjedziemy z Krakowa do Szczawnicy, skąd udamy się do schroniska „Pod Bereśnikiem”.
Sobota 12.04: zostawimy plecaki w schronisku i po przeprawie przez Dunajec pójdziemy na Sokolicę, Górę Zamkową i Trzy Korony w Pieninach Właściwych.
Niedziela 13.04: wybierzemy się w Pieniny Małe, gdzie powędrujemy przez Szafranówkę i Wąwóz Homole do Jaworek. W Krakowie powinniśmy być około 20.