Jesienny rajd w Gorce

Jesienią najpiękniej jest w górach! Zapraszamy Was na kolejny rajd w tym semestrze, tym razem w Gorce!

Wyjazd odbędzie się w dniach 24-25 października (sobota, godz. 8.00 – niedziela, godz. 20.00). W planach mamy wędrówkę malowniczymi szlakami z Rabki-Zdroju na Turbacz oraz z Turbacza do Nowego Targu. Po drodze zobaczymy widoki z urokliwych gorczańskich hal oraz odwiedzimy trzy schroniska górskie: na Maciejowej, na Starych Wierchach i na Turbaczu. Nocleg będziemy mieć w schronisku Na Turbaczu, gdzie wieczór spędzimy z gitarą, piosenką rajdową i turystyczną, a także różnymi grami.

NIE MUSISZ MIEĆ WYBITNEJ KONDYCJI, aby pojechać na ten rajd! W wyjeździe mogą uczestniczyć osoby bez doświadczenia w turystyce górskiej, gdyż trasy będą łagodne z częstymi odpoczynkami na gorczańskich halach, a tempo niezbyt szybkie.

KOSZT WYJAZDU TO JEDYNE 35 ZŁ! Cena obejmuje wszystkie przejazdy oraz nocleg w schronisku. Liczba miejsc jest ograniczona!

ZAPISY I INFORMACJE: rajd.gorce.2015@gmail.com

W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów na UJ, numer telefonu, adres mailowy. Połowa miejsc jest dla osób, które jeszcze nie były na rajdach Rozdroża.

Dodaj komentarz