Rajd na dwie Magury

Masz ochotę zobaczyć górskie szlaki w majowej odsłonie? Spędzić wieczór z gitarą w schronisku? A może po prostu chcesz pojechać w weekend w góry?
Jeśli tak to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Wybierz się z nami do oddalonego od cywilizacji zakątka Beskidu Niskiego z malowniczymi szlakami oraz niezwykłymi schroniskami!

NA WYJAZD ZAPRASZAMY WAS W DNIACH 22-24 MAJA (piątek, godz. 17.30 – niedziela, godz. 18.00).

W planach rajdu mamy dwie Magury: Małastowską i Wątkowską, szlaki w Magurskim Parku Narodowym, łemkowskie cerkwie, umajone górskie łąki oraz wieczory z gitarą, piosenką i grami w schroniskach PTTK: Schronisko Magura Małastowska i Bacówka Bartne, gdzie będziemy nocować 🙂

NIE MUSISZ MIEĆ WYBITNEJ KONDYCJI, aby pojechać na ten rajd! W wyjeździe mogą uczestniczyć osoby bez doświadczenia w turystyce górskiej, gdyż zaplanowane trasy są łagodne i będzie dużo przerw na odpoczynek 🙂

KOSZT WYJAZDU TO JEDYNE 48 ZŁ! Cena obejmuje wszystkie przejazdy oraz noclegi. Tak niska cena możliwa jest dzięki dofinansowaniu rajdu przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Liczba miejsc jest ograniczona!

ZAPISY I INFORMACJE: Darek 668 445 911 darek.rozdroze@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów na UJ, numer telefonu, adres mailowy. Połowa miejsc przeznaczona jest dla osób, które jeszcze nie były na rajdach Rozdroża.

Weźcie ze sobą dobry humor! Do zobaczenia!