Rajd na Powitanie Roku na Babią Górę

Chcesz dobrze rozpocząć rok akademicki? Zacznij go z nami w górach!

Na wyjazd zapraszamy Was w dniach 16-18 października (piątek, godz. 16.00 – niedziela, godz. 20.30). W planach rajdu mamy zdobycie szczytów Babiej Góry, wędrówkę górskimi szlakami od Przełęczy Krowiarki do Przełęczy Jałowieckiej oraz wieczory z gitarą, piosenką rajdową i turystyczną oraz grami 🙂 Noclegi będziemy mieć w Schronisku Górskim PTTK Markowe Szczawiny

NIE MUSISZ MIEĆ WYBITNEJ KONDYCJI, aby pojechać na ten rajd! W wyjeździe mogą uczestniczyć osoby bez doświadczenia w turystyce górskiej, gdyż będzie niezbyt szybkie tempo chodzenia i prawie wszystkie trasy będą BEZ PLECAKÓW, a do tego autobus zawiezie nas na wysokość schroniska, w którym śpimy.

KOSZT WYJAZDU TO JEDYNE 50 ZŁ! Cena obejmuje wszystkie przejazdy oraz noclegi. Tak niska cena możliwa jest dzięki dofinansowaniu rajdu przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Liczba miejsc jest ograniczona!

ZAPISY I INFORMACJE: Darek 668 445 911 darek.rozdroze@gmail.com
W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów na UJ, numer telefonu, adres mailowy. Połowa miejsc jest dla osób, które jeszcze nie były na rajdach Rozdroża.

Dodaj komentarz