Rajd w Pieniny „Trzy Korony 2015”

Chcecie dobrze rozpocząć nowy semestr? A przy tym odpocząć od miasta w urokliwych górach? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was! Ruszajcie z nami na Rajd w Pieniny!

Na wyjazd zapraszamy Was w dniach 6-8 marca (piątek, godz. 16.30 – niedziela, godz. 20.30).

W planach rajdu mamy Pieniny Właściwe z Trzema Koronami oraz Pieniny Małe z Wąwozem Homole. Nocować będziemy w schronisku „Pod Bereśnikiem”, gdzie wieczory spędzimy z gitarą, piosenką rajdową i turystyczną, zabawami integracyjnymi oraz grami UNO, TABU i Prawo Dżungli 🙂

NIE TRZEBA MIEĆ WYBITNEJ KONDYCJI, aby uczestniczyć w rajdzie! Wyjazd jest przeznaczony przede wszystkim dla osób bez doświadczenia w turystyce górskiej, stąd zaplanowane trasy przejdziemy BEZ PLECAKÓW, które zostawimy w schronisku 🙂

KOSZT WYJAZDU TO JEDYNE 45 ZŁ! Cena obejmuje wszystkie przejazdy oraz noclegi. Tak niska cena możliwa jest dzięki dofinansowaniu rajdu przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Liczba miejsc jest ograniczona!

ZAPISY I INFORMACJE: Darek 668 445 911 darek.rozdroze@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska, kierunku i roku studiów na UJ, numeru telefonu, adresu mailowego. Pierwszeństwo mają osoby, które nie były wcześniej na rajdach z Rozdrożem.

Weźcie ze sobą dobry humor! Do zobaczenia!