Wiosenny rajd na Babią Górę

Znasz malownicze krajobrazy Babiej Góry ze zdjęć? Chcesz zobaczyć je na żywo wiosną?
A może masz ochotę po prostu pojechać w wiosenny weekend w góry? Odetchnąć górskim powietrzem? Spędzić wieczór w schronisku z gitarą?
Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak” chociaż jeden raz 🙂 to ruszaj z nami na Babią Górę!

Na wyjazd zapraszamy Was w dniach 10-12 kwietnia (piątek, godz. 16.30 – niedziela, godz. 20.30).
W planach rajdu mamy widoki ze szczytów Babiej Góry – Diablaka i Cyla, wędrówkę malowniczymi szlakami od Przełęczy Krowiarki do Przełęczy Jałowieckiej oraz wieczory z gitarą, piosenką, a także grami UNO, TABU, Prawo Dżungli 🙂 Noclegi będziemy mieć w schronisku PTTK „Markowe Szczawiny”.

NIE MUSISZ MIEĆ WYBITNEJ KONDYCJI, aby pojechać na ten rajd! W wyjeździe mogą uczestniczyć osoby bez doświadczenia w górach, gdyż będzie niezbyt szybkie tempo chodzenia i prawie wszystkie trasy będą BEZ PLECAKÓW, a do tego autobus zawiezie nas na wysokość schroniska, w którym śpimy 🙂

KOSZT WYJAZDU TO JEDYNE 48 ZŁ! Cena obejmuje wszystkie przejazdy oraz noclegi. Tak niska cena możliwa jest dzięki dofinansowaniu rajdu przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Liczba miejsc jest ograniczona!

ZAPISY I INFORMACJE:
Darek 668 445 911 darek.rozdroze@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów na UJ, numer telefonu, adres mailowy. Połowa miejsc jest dla osób, które jeszcze nie były na rajdach Rozdroża.

Weźcie ze sobą dobry humor! Do zobaczenia!