Rajd na Powitanie Wiosny w Góry Świętokrzyskie

Niebawem nadejdzie wiosna! A wiosna najpiękniej wygląda w górach! Chcemy więc ją powitać na rajdzie w Góry Świętokrzyskie. Wybierz się z nami!

Na wyjazd zapraszamy Was w dniach 18-20 marca (piątek, godz. 16.30 – niedziela, godz. 20.00). W planach mamy zdobycie Łysej Góry i Łysicy, wędrówkę górskimi szlakami pomiędzy Nową Słupią a Bodzentynem, ognisko w równonoc wiosenną u podnóża Łysogór, dwa noclegi w schroniskach, w których wieczory umilimy sobie gitarą, piosenką rajdową oraz różnymi grami 🙂

Nie trzeba mieć wybitnej kondycji, aby uczestniczyć w rajdzie! Wyjazd jest przeznaczony przede wszystkim dla osób bez doświadczenia w turystyce górskiej, stąd planowane trasy będą łagodne 🙂

Koszt wyjazdu to jedyne 45 zł! Cena obejmuje wszystkie przejazdy oraz noclegi. Tak niska cena możliwa jest dzięki dofinansowaniu rajdu przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisy i informacje: rajd.powitanie.wiosny@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów na UJ, numer telefonu, adres mailowy. Połowa miejsc jest przeznaczona dla osób, które nie były wcześniej na rajdach z Rozdrożem.

Weźcie ze sobą plecak oraz dobry humor! Do zobaczenia!