Sylwester AKT Rozdroże w górach 2016

Marzysz o spędzeniu nocy sylwestrowej w górach? Mamy dla Ciebie propozycję! Świeże powietrze na górskich szczytach, dwa wieczory pełne gitary, strzelające iskry ogniska, niebo pełne gwiazd, schronisko pośród gór i lasów oraz sylwestrowa impreza taneczna do białego rana, a może i dłużej 🙂

Zapraszamy Cię na szampańską zabawę sylwestrową w uroczym zakątku Beskidu Żywieckiego oraz cztery dni wspólnych wędrówek i przygód!
Wyjazd z Krakowa: 29 grudnia 2016 o godz. 10, powrót: 1 stycznia 2017 około godz. 18.

Koszt wyjazdu to jedyne 100 zł. Obejmuje przejazdy, noclegi, wycieczki w góry oraz wystrój sali na zabawę sylwestrową. Tak niska cena możliwa jest dzięki dofinansowaniu wyjazdu przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Liczba miejsc jest ograniczona!

Nie musisz mieć wybitnej kondycji, aby pojechać na ten wyjazd! Autokar zawiezie nas pod same drzwi schroniska, a wycieczki w góry są bez plecaków 🙂

Informacje i zapisy:

wyjazd.rozdroze@gmail.com

W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, kierunek i rok studiów na UJ, numer telefonu oraz adres mailowy. Połowa miejsc przeznaczona jest dla osób, które jeszcze nie były na rajdach Rozdroża.

Więcej informacji:
http://rozdroze.com/sylwester-w-gorach/