Weekend Górski „Nad chmurami na Babiej Górze”

Znasz malownicze krajobrazy Babiej Góry ze zdjęć i chcesz zobaczyć je na żywo? A może masz ochotę po prostu pojechać w weekend w góry? Spędzić wieczór w schronisku z gitarą? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak” na chociaż jedno z tych pytań to wybierz się z nami na Babią Górę!

W tym roku na wyjazd zapraszamy was w dniach 18-20 listopada (piątek, godz. 17.00 – niedziela, godz. 20.30). W planach rajdu mamy zdobycie szczytów Babiej Góry, wędrówkę górskimi szlakami w Babiogórskim Parku Narodowym od Przełęczy Krowiarki do Przełęczy Jałowieckiej oraz wieczory z gitarą i piosenką w schronisku „Markowe Szczawiny”, gdzie będą noclegi.

Mamy również nadzieję, że uda nam się zobaczyć niezwykłe zjawisko, które już dwa razy oglądaliśmy na rajdzie w drugiej połowie listopada czyli ocean chmur z Babiej Góry, będąc ponad nim w pełnym słońcu! Tak to wyglądało poprzednim razem 🙂

Nie musisz mieć wybitnej kondycji, aby pojechać na ten rajd! W wyjeździe mogą uczestniczyć osoby bez doświadczenia w turystyce górskiej, gdyż prawie wszystkie trasy będą bez plecaków, tempo chodzenia niezbyt szybkie, a do tego autobus zawiezie nas na wysokość schroniska, w którym śpimy 🙂

Koszt wyjazdu to jedyne 48 zł! Cena obejmuje wszystkie przejazdy oraz noclegi. Tak niska cena możliwa jest dzięki dofinansowaniu rajdu przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisy i informacje: rajd.babia.gora@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów na UJ, numer telefonu, adres mailowy. Połowa miejsc przeznaczona jest dla osób, które jeszcze nie były na rajdach Rozdroża.