Wiosenny Rajd na Babią Górę

Znasz malownicze krajobrazy Babiej Góry ze zdjęć? Chcesz zobaczyć je na żywo? A może masz ochotę po prostu pojechać w wiosenny weekend w góry? Spędzić wieczór z gitarą w schronisku?
Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak” na chociaż jedno z tych pytań to wyrusz z nami na Babią Górę!

Na wyjazd zapraszamy Was w dniach 15-17 kwietnia (piątek, godz. 17.15 – niedziela, godz. 20.30). W planach rajdu mamy zdobycie szczytu Babiej Góry – Diablaka, widoki z górskich szlaków pomiędzy Przełęczą Krowiarki a Halą Mędralową w Paśmie Jałowieckim oraz wieczory w schronisku z gitarą, piosenką, a także różnymi grami 🙂 Nocować będziemy w schronisku PTTK „Markowe Szczawiny”.

Nie musisz mieć wybitnej kondycji, aby pojechać na ten rajd! Wyjazd przeznaczony jest dla osób bez doświadczenia w turystyce górskiej, gdyż dla takich osób dobrane są szlaki. Większość szlaków przejdziemy bez plecaków, a do tego autobus zawiezie nas na wysokość schroniska, w którym śpimy 🙂

Koszt wyjazdu to jedyne 50 zł! Cena obejmuje wszystkie przejazdy oraz noclegi. Tak niska cena możliwa jest dzięki dofinansowaniu rajdu przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisy i informacje: rajd.babia.gora@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów na UJ, numer telefonu, adres mailowy. Połowa miejsc przeznaczona jest dla osób, które jeszcze nie były na rajdach Rozdroża.

Weźcie ze sobą dobry humor! Do zobaczenia!