Wiosenny Rajd na Halę Krupową

Zapraszamy Was na kolejny rajd w tym semestrze! Tym razem wyruszamy zobaczyć jak wygląda świat widziany z górskich hal Babiogórskiego Pasma. Wybierzcie się z nami!

Na wyjazd zapraszamy Was w dniach 2-3 kwietnia (sobota, godz. 7.30 – niedziela, godz. 20.30). W planach rajdu mamy wędrówkę górskimi szlakami w Babiogórskim Paśmie, zdobycie szczytu Policy oraz podziwianie widoków z Hali Krupowej i Hali Śmietanowej. Nocleg będzie w schronisku „Na Hali Krupowej”, gdzie wieczór spędzimy z gitarą, piosenką oraz grami 🙂  Jak wygląda to schronisko możecie zobaczyć tutaj: http://krupowa.pttk.pl/

Nie trzeba mieć wybitnej kondycji, aby uczestniczyć w rajdzie! Wyjazd jest przeznaczony przede wszystkim dla osób bez doświadczenia w turystyce górskiej, stąd trasy będą łagodne, a szczyt Policy zdobędziemy bez plecaków 🙂

Koszt wyjazdu to jedyne 27 zł! Cena obejmuje wszystkie przejazdy oraz nocleg. Tak niska cena możliwa jest dzięki dofinansowaniu rajdu przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisy i informacje: rajd.babia.gora@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów na UJ, numer telefonu, adres mailowy. Połowa miejsc jest przeznaczona dla osób, które nie były wcześniej na rajdach z Rozdrożem.

Weźcie ze sobą plecak oraz dobry humor! Do zobaczenia!