Rajd Posesyjny w Pieniny

Jesteście zmęczeni sesją? Egzaminami? Ciągłym pośpiechem? A może po prostu już chcecie pojechać w góry? Spędzić wieczór w schronisku z gitarą? Jeśli odpowiedzieliście „tak” na chociaż jedno z tych pytań, to ruszajcie z nami na tradycyjny Rajd Posesyjny, w tym roku w Pieniny.

Na wyjazd zapraszamy Was w dniach 3-5 marca (piątek, godz. 16.30 – niedziela, godz. 20.30). W planach rajdu mamy Pieniny Właściwe z Trzema Koronami oraz Pieniny Małe z Wąwozem Homole. Nocować będziemy w „Bacówce pod Bereśnikiem”, gdzie przed snem spędzimy wieczory z gitarą, piosenką rajdową i turystyczną oraz różnymi grami 🙂
NIE TRZEBA MIEĆ WYBITNEJ KONDYCJI, aby uczestniczyć w rajdzie! Wyjazd jest przeznaczony przede wszystkim dla osób bez doświadczenia w turystyce górskiej, stąd większość tras przejdziemy bez plecaków, które zostawimy w schronisku 🙂

KOSZT WYJAZDU TO JEDYNE 45 ZŁ! Cena obejmuje wszystkie przejazdy oraz noclegi. Tak niska cena możliwa jest dzięki dofinansowaniu rajdu przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Liczba miejsc jest ograniczona!

ZAPISY I INFORMACJE: wyjazd.rozdroze@gmail.com

W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów na UJ, numer telefonu, adres mailowy. Połowa miejsc jest przeznaczona dla osób, które nie były wcześniej na rajdach z Rozdrożem.

Weźcie dobry humor! Do zobaczenia!