Sylwester w górach

Marzysz o spędzeniu nocy sylwestrowej w górach? Mamy dla Ciebie propozycję! Świeże powietrze na górskich szczytach, dwa wieczory pełne gitary, strzelające iskry ogniska, niebo pełne gwiazd, schronisko pośród gór i lasów oraz sylwestrowa impreza taneczna do białego rana 🙂
To wszystko na wyjeździe, na który zapraszamy Was w dniach:
29 grudnia 2016 – 1 stycznia 2017

GDZIE?
Obóz sylwestrowy odbędzie się w Rajczy Nickulinie w Beskidzie Żywieckim. Będziemy mieszkać w schronisku, które w całości jest do naszej dyspozycji. Możemy więc bez żadnych obaw grać, śpiewać i bawić się codziennie aż do samego rana!

GÓRY
W trakcie wyjazdu, nie brak będzie wędrówek górskich. W planie czterodniowego wyjazdu przewidziane są wycieczki  m.in. na Pilsko i Wielką Rycerzową. Zwykle trasa zaplanowana jest  na około 6-7 godzin.

WIECZORY W SCHRONISKU
Podczas długich, zimowych wieczorów w schronisku zaplanowaliśmy wspólne śpiewanie kolęd oraz piosenek rajdowych i turystycznych. Przewidzieliśmy również czas na gry planszowe, karciane oraz wszelkie inne. 😉 Zadowoleni będą także amatorzy karaoke (śpiewamy w pełni profesjonalnie – do mikrofonu, z podkładem muzycznym na żywo!), a nawet miłośnicy… gotowania (w schronisku jest całkiem nieźle wyposażona kuchnia)! W przerwach organizujemy bitwy na śnieżki, lepimy bałwana i robimy całą masę innych ciekawych rzeczy!  🙂

ZABAWA SYLWESTROWA
A kiedy nadchodzi najbardziej wyczekiwany wieczór, 31 grudnia, zrzucamy górskie buty i ubrania, zamieniając je na stroje balowe i bawimy się (na prawdziwej sali balowej!) aż do samego rana!

PLAN WYJAZDU
Dzień 1 (29 grudnia 2016)
Zbiórka uczestników w Krakowie (o godzinie 10)
Przejazd autokarem do Rajczy
Zakwaterowanie w schronisku
Ognisko pod gwiazdami
Wieczór kolęd i pastorałek
Noc z filmem
Dzień 2 (30 grudnia 2016)
Wycieczka w góry (w godz. 10-17)
Wieczór z piosenką turystyczną i rajdową
Wieczór z grami planszowymi
Noc z filmem
Dzień 3 (31 grudnia 2016)
Wycieczka w góry (w godz. 10-17)
Sylwestrowa impreza taneczna do białego rana
Dzień 4 (1 stycznia 2017)
Wykwaterowanie ze schroniska
Przejazd autokarem do Krakowa
Pożegnanie w Krakowie (około godz. 18)

KOSZT WYJAZDU: 100 ZŁ
Obejmuje przejazdy, noclegi, wycieczki w góry oraz wystrój sali na zabawę sylwestrową. Tak niska cena możliwa jest dzięki dofinansowaniu wyjazdu przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Liczba miejsc jest ograniczona!

GALERIA
A tak było na poprzednich wyjazdach sylwestrowych:
Sylwester 2015
Sylwester 2014
Sylwester 2013

ZAPISY
wyjazd.rozdroze@gmail.com

W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, kierunek i rok studiów na UJ, numer telefonu oraz adres mailowy. Połowa miejsc przeznaczona jest dla osób, które jeszcze nie były na rajdach Rozdroża.